Yeni Kayıtlı Öğrenciler İçin Ücret Yatırma Rehberi

Kayıt zamanlarında yeni öğrencilerin en fazla kafasına takılan hususlardan biri de ücret yatırmak. Haberimizde detaylı şekilde ücret yatırma işlemleri hakkında bilgi verdik. Buyursunlar :

ÖNEMLİ BİLGİ : HABERİMİZDEKİ TÜM İÇERİKLER YALNIZ YENİ KAYIT ÖĞRENCİLER İÇİN GEÇERLİDİR

-Tüm fakülte ve bölümlerin ücretleri iki taksit halinde yapılmaktadır. Öğrenim ücretinin yarısı (ilk taksit) öğretim yılı başında 03-07 Eylül 2018 tarihlerinde, diğer yarısı
da (II. Taksit) ikinci yarıyıl başında 04-08 Şubat 2019’ da ödenecektir

-Öğrenim ücretini Türkiye’nin her yerinde bulunan Halkbank şubelerine yatırabilirsiniz. Banka dekontlarında T.C. kimlik numaranızın, isminizin bulunmasına dikkat ediniz.

-03 – 07 Eylül 2018 tarihleri arasında İncek kampüsü içinde Ufuk Üniversitesi Halkbank şubesine ödeme yapılabilmektedir.

-Öğrenim Ücreti herhangi bir Halk Bankası şubesinden “Ufuk Üniversitesi Öğrenci Ücreti Ödemesi” şeklinde TC. Kimlik No verilerek masrafsız olarak yapılacaktır. (eft hariç)

-Halk Bankası İnternet bankacılığı üzerinden ise, Diğer Ödemeler > Eğitim Ödemeleri > Ufuk Üniversitesi > TL > TC No > Ödeme şeklinde yapılabilmektedir.

-Öğrenim ücreti ödemeleri kredi kartı ile tek çekim şeklinde Üniversitemiz Muhasebe ve Mali İşler Müdürlüğünden yapılabilmektedir.

-EFT ile yapılacak ödemeler için;

Halk Bankası Çukurambar Şubesi
Şube Kodu : 1310

Alıcı Adı : Ufuk Üniversitesi
Iban : TR49 0001 2001 3100 0016 100002
Açıklama : Öğrencinin adı soyadı ve TC kimlik numarası yazılmalıdır.

 

Yazar: ufukmedya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir