Portföy

Tanıtım Filmi / Üniversite Etkinlikleri

Ufuk Üniversitesi 2018 - 2019 Yılı Tanıtım Filmi

Çekimleri Ufuk Medya Öğrenci Topluluğunca yapılan Ufuk Üniversitesi'nin tanıtımını amaçlayan ve İncek & Balgat Kampüslerimiz ve Hastanemizden görüntüler içeren video YouTube kanalımıza yüklendi.

Bahar Şenliği / Konser

Ufuk Fest 2018 - Can Bonomo

7 Mayıs 2018'de İncek Kampüs'te gerçekleşen Can Bonomo'nun ana sahnede yer aldığı etknlik, Ufuk Medya'nın organizasyonda yer aldığı dördüncü bahar şenliği projesidir. Can Bonomo'nun yanı sıra bir çok ön grup ve DJ festivalde yer almıştır.

Bahar Şenliği / Konser

Ufuk Fest 2017 - Mor ve Ötesi

4 Mayıs 2017'de İncek Kampüs'te gerçekleşen Mor ve Ötesi'nin ana sahnede yer aldığı etknlik, Ufuk Medya'nın organizasyonda yer aldığı üçüncü bahar şenliği projesidir. Mor ve Ötesi'nin yanı sıra bir çok ön grup ve DJ festivalde yer almıştır.

Bahar Şenliği / Konser

Ufuk Fest 2016 - Can Bonomo

Ufuk Medyanın ikinci şenlik organizasyonu olan Ufuk Fest 2016'da,  Cem Adrian, Son Feci Bisiklet, Yaşlı Amca gruplarının yanı sıra LaKardan ve GoyGoy sahne aldı.

Konser / Sosyal Sorumluluk Projesi

Sokak Hayvanları Yararına Rock Konseri

24 Nisan 2018 tarihinde Ufuk Üniversitesinde gerçekleştirilen etkinlik 'Mamanı da Kap Gel !' sloganıyla ve sokak hayvanları yararına yapıldı. Etkinlik sonrasında sokak hayvanları için 60 kilograma yakın mama toplandı. Konser kaydı için tıkayabilirsiniz.

Akustik Müzik Performansı / Konser

Ufuk Akustik I. Dönem Konseri (2018)

6 Aralık 2017 tarihinde Ufuk Üniversitesinde yapıldı. Çok farklı tarzlardan çok farklı türlerde müzikal performanslar sergilendi. Yaklaşık 15 kişilik bir ekip tarafından sahnelendi.

Akustik Müzik Performansı / Konser

Ufuk Akustik II. Dönem Konseri (2018)

19 Nisan 2018 tarihinde Ufuk Üniversitesinde yapıldı. Çok farklı tarzlardan çok farklı türlerde müzikal performanslar sergilendi. Yaklaşık 15 kişilik bir ekip tarafından sahnelendi.