Büyük İndirimler Başladı – İşte Öneriler !

Yaz indirimleri mi?!!!
Eh okul bitti tatile girdik. hepimiz bu tatili bir şekilde değerlendireceğiz kimimiz tatile gidecek kimimiz kitap okuyacak ve kimimiz de (yani biz) oyun oynayacağız.
E yaz tatili gelir de Steam in Yaz İndirimleri gelmez mi? O da geldi efendim. Hem de birbirinden güzel indirimlerle geldi! İşte bu da sizler için hazırladığım küçük bir liste buyrun efendim

1) Tabii ki PUBG! (46.23 TL)

PUBG yi bilmeyenimiz kalmamıştır sanırım değil mi? Bilmeyenlerimiz için anlatmak gerekirse temel olarak bir battleroyal oyunudur. 100 kişinin bir harita üzerinde, hayatta kalmak için birbirlerini yediği bir oyun türü diyebiliriz basitçe. İndirimsiz fiyatı 69 TL ye yüksek bir fiyata satılmakta ancak şu an indirimde 46 TL ye alabileceğiniz bu oyun için fiyatnın gayet uygun olduğunu söyleyebilirim.

2) Dying Light (23.99 TL)

Geldik ikinci oyunumuza. İkinci oyunumuz Dying Light! Left4Dead i hatırlar mısınız bir zamanların efsane co-op zombi oyunu? İşte Dying Light da aynı o tür bir oyun. Ancak burada işler biraz farklılaşıyor çünkü bu oyunda gündüz ve gece var. Bu ne anlama mı geliyor? Oyunun sloganı bunu fazlasıyla açıklar nitelikte: Good Night, Good Luck! Bu arada oyunun eklenti paketlerine tek tek para vermek yerine season pass ile alırsanız çok daha ucuza gelir season pass ile beraber toplam 44 tl ye denk geliyor

3) NioH: Complete Edition (46.20 TL)

NioH bizim souls-like dediğimiz oyunlardan. Yani Dark Souls benzeri bir oynanışa sahip. NioH kolayca anlayıp sindirebileceğiniz bir hikayeye sahip değil yani oyun ile birazcık zaman geçirmeniz gerekecek. Eğer daha önce zorluğuyla ünlü souls oyunlarını oynadıysanız oyunun hikaye anlatımı ve zorluğuna kolayca adapte olursunuz ancak hiç souls oyunu oynamayıp NioH ile oyuna başladıysanız size kolay gelsin 🙂 Bu arada oynayabilmek için bir gamepadiniz yani oyun kolunuzun olması gerekir.

4) Life is Strange (7.75 TL)

Ne denir bu oyuna bilemiyorum ki… Kelebek Etkisi’ni bilirsiniz değil mi? İşte bu oyun Kelebek Etkisinin ta kendisi. Oyun, hikaye tabanlı sizin yaptığınız seçimlere göre ilerleyen dizi gibi film gibi bir oyun. Beni çok etkileyen etkisinden bir hafta kurtulamadığım bir oyundur kendisi…

5) Resident Evil 7 (54 TL)

Resident Evil… Bir neslin başından kalkamadığı müthiş bir korku serisi! Tabi son bir kaç oyunu çok kötü eleştiriler almış olsa da seri, 7. oyunu ile çok güzel bir geri dönüş yaptı diyebiliriz. Ethan isimli bir adamı oynadığımız bu oyunda eşimiz Mia yı arıyoruz ancak Mia’nın babası Jack ve annesi Marguerite ne Mia’nın gitmesine ne de Ethan’ın gitmesine izin verecek gibi görünüyor… Tabi işin için de bir de kafayı sıyırmış erkek kardeş Lucas var… Bu bol bulmacalı deliler evinden kurtulmada size bol şans!

6) Rainbow 6 Siege (starter edition 26 TL bundle hali 94 TL)

Listemizde birtane de FPS oyunu olsun değil mi? Hem de bu yılların serisi Tom Clancy’s Rainbow Six serisinden olsun. Online olarak arkadaşlarınızla keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

 

7) Life is Strange Before the Storm (29 TL)

İlk oyundaki karakterlerin geçmişini oynadığımız bu oyun da , alınmaya değer bir oyun yine. İlk oyunu daha önceden oynayıp sevdiyseniz, indirime girmişken bu fırsatı hiç kaçırmayın derim.

8) GTA V (59 TL)

Yılların eskitemediği, Vice City ve San Andreas gibi efsanelerin üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala oynandığı bu efsane seriyi anlatmama gerek yok değil mi? 59 TL ise böylesine devasa bir haritaya sahip olan, yapılacak şeylerin nerdeyse bir sınırı olmadığı bir oyun için gayet uygun sanıyorum.

9) Football Manager 2018 (40.46 TL)

Football manager serisi hayranlarının gözünde efsane bir oyundur yeri bambaşkadır. Takım elbiseyle maç yöneten bile vardır bu oyunun başında. Ve şu an 40.46 TL etiketiyle gayet uygun bir fiyata sahipken kaçırmayın derim

10) Witcher 3 Game of the Year Edition (29.99 TL)

Ve geldik son oyunumuza: Witcher III . Bir oyun, size, bir oyundan beklediğiniz her şeyi verir mi? Veriyor! Bir arkadaşım sayesinde tanıştığım bu seriye çok ön yargılı yaklaşmama rağmen, bana hayatım boyunca unutamayacağım bir oyun deneyimi yaşattı. Sırf ilk oynayışımda 100+ saati devirdiğim bu oyunu bütün ek paketleriyle birlikte 30 TL ye kesinlikle kaçırmamanızı öneriyorum.

@EfeSametÇatal

Yazar: ufukmedya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir